snarkon

Poradíte s přepisem auta?

Koupil jsem auto v Karviné tam ho následovně přepsal i na sebe, ted ho chci prodat a nový majitel musí jet zase do te Karviné nebo stačí když zajde na úřad kde mám poblíž já trvalé bydliště? Jsem 50km od Karviné. Děkuji

--
Původní
Přepis vozidla

Nejlepší odpověď
brillant

Vše je uvedeno např. zde http://www.mdcr­.cz/cs/Silnic­ni_doprava/Do­voz_registrace_a_schva­lovani_vozidel/zme­ny_v_registra­ci_2015/Změny+v+re­gistraci+vozi­del+po+1.+1.+2015­.htm

Další odpovědi
cukrar

Ta, kde máte trvalé bydliště, na příslušnou evidenci vozidel.