Ivetka303

Přepis textů – práce

Nevíte, kde se dá sehnat práce jako je přepis knihy, textů apod? Zkoušela jsem inzeráty, ale vždycky se jednalo o podvod..

Nejlepší odpověď
Pájo

Vezměte to do vlastních rukou. Jste-li z většího města, vytipujte si místa, kde byste mohla umístit své reklamní letáky – vhodné jsou školy, uřady, Copy-centra, menší firmy. Někdo se Vám určitě ozve. Přepsání prací potřebují studenti a časově vytížení pracovníci…apod. udejte rozmezí cen za normostránku, možnosti slev, příplatky za rychlý přepis ap.
Co by mohlo fungovat…jsou ty větší knihovny – stále doplňují informace o starších knihách do elektronické databáze… první kroky bych namířil tam.

Uvidíte, jak to půjde, pokud by to pak šlo dobře, zařídila byste si později živnostenský list.

Další odpovědi
lexx

Založte si webovou stránku, lze i zcela zdarma a popište svou nabídku, službu, uveďte kontakt, mobil, e-mail a tak. Podle případných reakcí můžete uvažovat o vlastní živnosti.