snarkon

Nevíte kolik stojí přepis skutru 50ccm??

chtěl bych se zeptat jestli někdo nevíte kolik stojí přepis je to rok 2006 50 ccm skutr.Děkuji

Odpovědi
suaeda

Nevím jak u skutra 50, ale nedávno jsem prodával mopeda také s obsahem 50 ccm a musel jsem na STK a pak odbor dopravy na obci. Dohromady obě tyto instituce chtěly asi 500 Kč. Je na dohodě, zda to zaplatí prodávající nebo kupující strana. Samozřejmě se musí rovněž na pojišťovnu, ale tam už si to platí jen nakupující.