mojitek

přepínání aj/čj na liště dole

Ahoj všem,z nějakýho důvodu se mi ztratily oba dva jazyky ze spodní lišty(možnosti přepnutí).Přepnutí l.alt+shift znám,jen mi jde o to jak to na tu lištu znova dostat.Díky za rady 😉
Doplňuji:
právěže tam „panel jazyků“ zaškrtnutý mám,ale jazyky nikde.Jinak mám windows XP.

Nejlepší odpověď
anonym

mám Win7 a jde to pouhým přetáhnutím :)

njn, win7 je výborný v práci s okny ;)

Další odpovědi
Hlada

Jestli dobře rozumím otázce, tak na hlavním panelu nemáte zapnutý panel jazyků. Zapněte ho pravou myší – Panely nástrojů/Panel jazyků.
Doplňuji:
Zkuste ho opakovaně zapnout a vypnout přes Ovládací panely/Místní a jazykové nastavení/Před­volby/Panel jazyků/Nastavení panelu jazyků. Jestli to nepůjde, vraťte systém pomocí bodu obnovení.

kapka

Stalo se mi nedávno to samé, řešení najdete zde v odkazu, v diskusi. http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/ztracena-ikonka-panelu-jazyku

mojitek

děkuju Kapko.Ale tuhle diskuzi jsem si našel ještě před zadáním otázky,ale neotevřela se mi (myslím) ta poslední položka právě.Jsem prostě PC lama :o)))

kapka

Jejda, tak to je škoda. Mně ta rada z návodu pomohla. Nezkusil jste to pak ještě znova?
Obávám se, že nic jiného totiž nepomůže. Ale nevím, no, taky počítačům zas tak nerozumím.