Avatar uživatele
mojitek

přepínání aj/čj na liště dole

Ahoj všem,z nějakýho důvodu se mi ztratily oba dva jazyky ze spodní lišty(možnosti přepnutí).Přepnutí l.alt+shift znám,jen mi jde o to jak to na tu lištu znova dostat.Díky za rady 😉
Doplňuji:
právěže tam „panel jazyků“ zaškrtnutý mám,ale jazyky nikde.Jinak mám windows XP.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, johana 56 před 4502 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

mám Win7 a jde to pouhým přetáhnutím :)

njn, win7 je výborný v práci s okny ;)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Hlada

Jestli dobře rozumím otázce, tak na hlavním panelu nemáte zapnutý panel jazyků. Zapněte ho pravou myší – Panely nástrojů/Panel jazyků.
Doplňuji:
Zkuste ho opakovaně zapnout a vypnout přes Ovládací panely/Místní a jazykové nastavení/Před­volby/Panel jazyků/Nastavení panelu jazyků. Jestli to nepůjde, vraťte systém pomocí bodu obnovení.

Upravil/a: Hlada

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
kapka

Stalo se mi nedávno to samé, řešení najdete zde v odkazu, v diskusi. http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/ztracena-ikonka-panelu-jazyku

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
mojitek

děkuju Kapko.Ale tuhle diskuzi jsem si našel ještě před zadáním otázky,ale neotevřela se mi (myslím) ta poslední položka právě.Jsem prostě PC lama :o)))

před 4502 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kapka

Jejda, tak to je škoda. Mně ta rada z návodu pomohla. Nezkusil jste to pak ještě znova?
Obávám se, že nic jiného totiž nepomůže. Ale nevím, no, taky počítačům zas tak nerozumím.

před 4501 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek