sasana

Přepalovaný olej

Byla jsem za kamarádkou v jednem bufetu kde se dělaji menička jidla.Smažila hranolky a při přidáním do oleje horkého jen stama šel dým po celém bufetu.A pak se v tom smaži řízky a smažený sýr pořád v jednom a olej byl už tak černý a prý se to tak tam dělá.Řízek jen vložila do toho oleje a aby se to nespálilo dodělá se to v mikrovlnce kde se jen ohřivaji jidla.Olej nevylévaji jen se přilévá.Vždyt to je všechno tak přepálené nezdravé.Olej vyměnuji až za delši dobu.Je to rychlé občerstveni ale ta kvalita tam nebyla.Jen aby se prodávalao rychle a přitom je to nezdravé.je to tak dobře aby to tak vše se prodávalo v oleji přepalovaném?

Nejlepší odpověď
www

Pochopitelně to v pořádku není. Není-li ale žalobce, není i soudce. Pojedou pořád stejně a lidé to svinstvo zbaští 😉.

Další odpovědi
anonym

Správné to určitě není,ale když to lidi jsou ochotní konzumovat tak co dělat?Když já vejdu někam kde to neznám a něco tam cítím-ať už WC,kuchyň nebo nelibost personálu,mizím kosmickou rychlostí a raději si koupím banán…:D

ondra07

Přepálený olej není vůbec zdravý, takže to není dobře. Nepochopil jsem, co přesně chceš vědět. :/
Přepálené oleje nám způsobují vysoký krevní tlak.
Vazivo nám likvidují přepalované oleje.
Oleje se přepalují při 125 stupních.

Podle mě to dělají tak všude, proto nechodím do McDonalds, KFC apod… Nehodlám si ničit zdraví.

mojitek

asi by se na to jejich „podnikání“ měli podívat hygienici,a to co nejdřív.S tím přepáleným olejem hazardují se zdravím nebohých zákazníků.Mimoto takový olej je rakovinotvorný.

venkovan

Až každému ve stravovacím řetězci dojde, že tak jak on se chovají jinde a nebo, že jemu blízkému se zrovna po jeho řízku u nich v bufetu udělá špatně, tak se lecos změní.
Do té doby, než si uvědomíme, že nejsme na světě sami, ale, že jedem druhému podrážíme nohy, respektive si je sami podrážíme nekvalitní prací (na které koliv pracovní pozici), na světě moc vesele nebude.