opa

Přenos velkých souborů"DEPO",kde se stala chyba?

Poslal jsem fotky Depem-přenos velkých souborů zhruba každá měla kolem 2MB.Ale tomu,komu jsem je poslal je dostal ve velikosti 10až30MB.JAK JE TO MOŽNÉ???Kde je chyba???Děkuji

Doplňuji:
Když ty fotky pošlu sobě tak jsou stejné velikosti jak odeslané.Ale dceři když je pošlu ta se jí zvtší několika násobně!!!!!!V tom je záhada.

Odpovědi
anonym

to nejni možné, pokud ste nějakým způsobem neupravoval kvalito před odesíláním.. Ale rozhodně doporučuju, pokud posíláte někomu fotky, na které se chce nejdříve kouknout, tak je zmenšete.. zmemnší se tim i velikost fotek, takže se rychleji pošlou a pokud je ten na druhý straně nebude tisknout, tak je mu menší stačí. jinak pokud nahráváte někam fotky, aby si je mohl postupně stáhnout tak odporučuju fotky dát do složky, tu složku zabalit a zaheslovat.. Aby si to nestáhnul někdo jiný a nedostal se k vašim osobním fotkám.. když už si je totiž stáhne, tak bude muset při rozbalování znát heslo.

Jinak můžete zkusit i něco jiného třeba (výběr z českých úložišť):
edisk.cz
uloz.to