Avatar uživatele
anonym

Přemýšlíte o svojí uhlíkové stopě?

http://www.hra­ozemi.cz/indi­katory-ur/uhlikova-stopa.html
Doplňuji:
Doplňuji otázku o připomínku www o ekologické stopě:
http://www.hra­ozemi.cz/

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? beer, www, redy před 3908 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Odpoveď byla označena jako užitečná

Ano, ale nejen o ní. Existuje tzv. ekologická stopa, která zohledňuje více věcí. Dokonce se snažím podle toho, v rámci možností, chovat.
P.S: odkaz jsem neviděl, no data..

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Jsemtady

Ne, nikam skoro nelitam, fabriku nevlastnim, ted ani autem moc nejezdim a na blbosti nemam cas 🙂
Az to bude resit usa a cina, tak mozna pak, takto je to jen kapka v mori.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
klob1

Tak uhlík a bez něho by nebyl život. Nejprvnější prvek byl uhlík,ten začal vázat a pak tvořit..a tím začal život..Takže za vše může uhlík,to,že žijeme a vše ,že tu existuje.Nic by bez něho na světě nebylo.
Ani mé příjmení by bez něho nebylo.
Ano,ale ty myslíš uhlík trochu v jiné formě, tím článkem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RyuzakiKate

Zrovna o „carbon footprint“ jsem mluvila na semináři z angličtiny… Nemám řidičák, též nevlastním žádnou továrnu, nenechávám rozsvíceno, když to není nutné, raději si na sebe navleču svetr a uvařím čaj, než abych topila jako blázen, nedělám si koupele, celkově se snažím přemýšlet ekologicky, ale pořád se ptám sama sebe, jestli to má dneska vůbec cenu…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
beer

Ekologickou stopu sleduji a jsem na tom celkem slušně. Bydlím v paneláku a kupuji i v marketech – to jediné mně kazí výsledek.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bobík147

Jednou jsme tohle řešili na hodině biologie ve škole, ale jinak se tím nezabývám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

určite nie, ani o tom neuvažujem.
spytovať svedomie by si mali iní (tí, ktorí sú za znečistenie zodpovední, však oni vedia, kto).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek