Přemýšlíte o svojí uhlíkové stopě?

http://www.hra­ozemi.cz/indi­katory-ur/uhlikova-stopa.html
Doplňuji:
Doplňuji otázku o připomínku www o ekologické stopě:
http://www.hra­ozemi.cz/

Nejlepší odpověď
www

Ano, ale nejen o ní. Existuje tzv. ekologická stopa, která zohledňuje více věcí. Dokonce se snažím podle toho, v rámci možností, chovat.
P.S: odkaz jsem neviděl, no data..

Další odpovědi
Jsemtady

Ne, nikam skoro nelitam, fabriku nevlastnim, ted ani autem moc nejezdim a na blbosti nemam cas 🙂
Az to bude resit usa a cina, tak mozna pak, takto je to jen kapka v mori.

klob1

Tak uhlík a bez něho by nebyl život. Nejprvnější prvek byl uhlík,ten začal vázat a pak tvořit..a tím začal život..Takže za vše může uhlík,to,že žijeme a vše ,že tu existuje.Nic by bez něho na světě nebylo.
Ani mé příjmení by bez něho nebylo.
Ano,ale ty myslíš uhlík trochu v jiné formě, tím článkem.

RyuzakiKate

Zrovna o „carbon footprint“ jsem mluvila na semináři z angličtiny… Nemám řidičák, též nevlastním žádnou továrnu, nenechávám rozsvíceno, když to není nutné, raději si na sebe navleču svetr a uvařím čaj, než abych topila jako blázen, nedělám si koupele, celkově se snažím přemýšlet ekologicky, ale pořád se ptám sama sebe, jestli to má dneska vůbec cenu…

beer

Ekologickou stopu sleduji a jsem na tom celkem slušně. Bydlím v paneláku a kupuji i v marketech – to jediné mně kazí výsledek.

Bobík147

Jednou jsme tohle řešili na hodině biologie ve škole, ale jinak se tím nezabývám.

arygnoc

určite nie, ani o tom neuvažujem.
spytovať svedomie by si mali iní (tí, ktorí sú za znečistenie zodpovední, však oni vedia, kto).