kvikal

Přemíra snahy…

Stává se vám někdy, že něco děláte a v poslední chvíli si to nějakou drobností uplně zkazíte?

Já jsem kvůli své škole jaksi „tvůrčně činná“ a maluju zámek a nějakým pitomým způsobem jsem udělala okna. Teď je to ošklivý a ani nejde poznat co je to za zámek a ani nevím jestli to má cenu dodělávat. A to není poprvý co mi to drobnosti kazí…
Doplňuji:
dobrá takže vypadá to takhle:
http://www.na­dapenny.com/vi­ewer.php?id=t201­0231nadap063153310­050237.jpg
a jak na to koukám tak na fotce to vypadá ještě uděsnějc – přísáhám že v reálu to vypadá líp – no a má to „prej“ být zámek Hrubá skála
http://www.na­dapenny.com/vi­ewer.php?id=t201­0231nadap063155291­231237.jpg

Nejlepší odpověď
anonym

Kvikal to se stává každému,taky když maluji pokazím,nebo nevystihnu stínování a pak výsledek vypadá naprosro jinak než byl původní záměr,nezoufejte bohužel některé věci nejdou vždy jak by jsme chtěli,ale i tak jste hodně šikovná

Další odpovědi
ten který je

To se stává.Mimochodem moc by mne zajímalo jaký je to zámek a jak ten obrázek vypadá.
Doplňuji:
Já bych v těch oknech neviděl nedostatek.

kapka

Nezoufejte, třeba bude obraz nakonec originální právě kvůli těm oknům…:-)

led

Nezúfajte. Vydávajte to za umelecký zámer. Akto to nepochopí nerozumie umeniu 😁.
PS. občas to tak urobím, zaberá to

PostApMan

Vodovými barvami je to vždy tzv. roztřesené, ta černá je pouze možná trochu moc černá kontrastní a „vyskakuje“ z obrazu.
Vůbec bych se tím nezabýval a pokračoval dál, protože je to krásný obraz :)

Tata

Milá kvikalko, všechno chce svůj čas a jakákoliv manuální práce vyžaduje dodržení technologického postupu. Na tvém obrázku je jasně vidět že jsi pospíchala. Zamysli se nad svojí práci a každý krok si rozmysli. Nemůžeš přeci chtít do vlhké vodové barvy malovat přesně ohraničené tvary. Skus využívat více technik malby, ale především před každým postupem nechat barvu zaschnout, další vrstvu potom hustší jen opatrně nanášet a neroztírat pokud nechcete aby se smíchali. U oken zkuste třeba i šablony a fixírku. K malování tenkých čar používejte do hrotu zbroušenou špejli a ne štěteček. Takových pomůcek je spousta a přijdete na ně sama, čím víc budete malovat.

iceT

Nahodou ten malovany obrazek je moc pekny,me se libi.

FOG

Kecas,mne se to libi.To bys mela videt tu „modernu“,co si vytvarim a davam na steny ja,ale je to moje hobby.