KOPRETINNKA

Přeložíte mi to někdo do ČJ?

Idont know said Greg but it wasnt true. Well I never send qany valentynes cards,but Im going to get lots of them.It was Russell Jenkins,andhe was probablyright. He was the tallest and best looking boy in the class.All the girls liked him.Unfortuna­tely,he knew it.

Odpovědi
Spiritus

nevim,řekl greg.nikdy jsem neposlal valentýnku,ale hodně jsem jich dostal.byl to russel jenkins a nejspiš měl pravdu.byl to nejvyšší a nejhezčí kluk ve tříde.bohužel to věděl

GangstaHelper

„Nevím“, řekl Greg, ale neříkal pravdu. „Nikdy jsem neposílal valentýnky, ale hodlám jich koupit hodně“.
[Tady nevím jistě, jestli si jich chystá koupit hodně, nebo očekává, že jich hodně dostane. Bez Spirita by mě to druhé ani nenapadlo]

Byl to Russell Jenkins a nejspíš měl pravdu. Byl to ten nejvyšší a nejpohlednější kluk ze třídy. Všem holkám se líbil. Bohužel, on to věděl.

FOG

„but it wasnt true“ – ale nebyla to pravda.
Jinak preklad asi jako Quentos.