cooilholka

Přeložíte mi prosím někdo tenhle textík z němčiny?

Dobrý den, ve škole dělám jako druhý jazyk španělštinu, takže nejsem schopna tohle přeložit, budu ráda když mi pomůžete. !!!Teď jsem to zkopírovala,před tím jsem to opisovala, tak snad už tam ty chyby nebudou!!!

Ich bin nicolas 22 single abgesehen von snowboarden mag ich party machen und komische filme drehen. ich mache mit weil ich ein romantisches wochenende mit mykonos in österreich verbingen möche und im absolut park senden gen will.

Nejlepší odpověď
ivzez

To je hodně špatná němčina )–:
Ale zkusím to:

Jsem Nicolas, 22 let, svobodný (single), kromě snowboardu mám rád párty
a natáčení komických (???) filmů → není jasné, jestli míní komedie, nebo …
____

»ich mache mit weil ich romantisches wochenende mit mykonos in ősterreich verbingen möche unf im absolut park senden gen will«

V tomto už je tolik chyb, že se dá jenom hádat
Spolupracuji/ú­častním se (není napsáno čeho), protože bych chtěl
strávit romanitcký týden s „Mykonos“ v Rakousku.

a v
absolutně
park
poslat
gen /možná chtěl napsat gern(?) gen/rád
chci

_______

Přibyla jenom tečka za větou, chyby zůstaly,
a jedna přibyla → malé písmeno na začátku věty.
(Nicolas neumí moc dobře německy.)