Přeložení věty z češtiny do AJ

Jak přeložím větu " Vůbec nezáleží na tom, kolikrát si byl na dně-důležité je, kolikrát jsi se zvednul" děkuji,moc.NUTNĚ !!

Nejlepší odpověď
quentos

tomášova odpověď má nějaké mouchy (plete podměty he a you, slovosled, synonyma atd.), bude to zhruba takto –

„It does not matter at all how many times you have been down on the bottom, the important thing is how many times you have picked yourself up.“

Další odpovědi
pusinka50

Quentos má angličtinu vždycky dobře ! 🙂

tomáš007

It does not matter how many times he was on the bottom, the important thing is how many times have you lifted

verunka483

Myslím že tomáš použil google překladač… ale quentosova odpověď je podle mě naprosto přesná.