afro.minerva

Překyselení organismu.

Slyšela jsem, že se může během hubnutí a cvičení stát, že dojde k překyselení organismu v důsledku toho, že během cvičení vzniká ve svalech kyselina mléčná, která se v organismu hromadí a potom blokuje spalování tuků. Dá se takové situaci předejít a nebo, když už k ní dojde, ji řešit, aniž by člověk musel přestat sportovat?
Doplňuji:
Doplnění pro Michala: Tak teď nechápu, jak s cvičením souvisí nějaké zvdělávání se.

Nejlepší odpověď
mojitek

Behem cviceni se mi to jeste nestalo,to kyselinu mlecnou uvolnuju a vylucuju.Ale behem hubnuti jde spis o to nejist nadmerne ovoce(hlavne nalacno ! to je zasadni omyl) a hlavne hubnout pozvolna a jist celkove vyvazenou stravu.Kdyz si telo rekne treba o cokoladu,tak si kousek dejte,páč to byste se jinak z toho zblaznila.
Doplňuji:
jeste doplnim,ze kyselina mlecna muze za to,ze Vas svaly,ktere namahate-bolí

Další odpovědi
Michal

Vše se má dělat s mírou a indové mluví o Harmonii těla a duše.Já bych cvičil dál,ale ne abych"plival krev" .Slušně se vzdělával,ne jenom noviny a hospodská politika.Potom si myslím,že je téměř vše v pořádku.