Překvapujete někdy sami sebe?

Jste dobří,nebo si připadáte jako méněcenní?
Jste pevní v kramflecích nebo jste na vážkách v některých situacích?
Díky všem za názory.

Nejlepší odpověď
MirKop

Překvapuju sama sebe, když se překonám k něčemu, čeho se bojím… Např. když jsem vylezla na haorolezeckou stěnu- nejdřív jsem se bála a pak se mi nechtělo dolů

Další odpovědi
gecco

Překvapuju, někdy značně…
Jak su obvykle kliďas, nyní jsem poslal ostrou nótu Adminovi webu (nezareaguje-li do cca 48 hodin rozumným způsobem, přepošlu ji ´vejš´) ohledně mazala…
🙂

anonym

Překvapuji se dnes a dlouhodobě i přesto,že jsem vůči ósudu flegma.

gecco

…„jsem vůči ósudu flegma“… – to je dobře – kobra a osud se nemají dráždit bosou nohou…
😉

gecco

Překvapuju, někdy značně…
Jak su obvykle kliďas, nyní jsem poslal ostrou nótu Adminovi webu (nezareaguje-li do cca 48 hodin rozumným způsobem, přepošlu ji ´vejš´) ohledně mazala…
🙂
___
ROFL…
Jugare – přiznám se, že škodolibě neodolám – a i na skrytí této mé odpovědi se Adminů ´poptám´…
😁

anonym

Ptej se třeba na nádraží,pokud je to vejš,připadáš mi někdy jako bonzák z druhý třídy,když mu sebral někdo psatelky.

gecco

Víš, Jugare, kde je jádro problému??
🙂
Zaměňuješ příčinu a následek…

setapouch

Už jsem to tu psal jednou: není špatný ten, kdo nevhodné chování ohlásí, ale ten, kdo se nevhodně chová. Jestli je to ale víc, než dokážeš pochopit, pak se omlouvám, že jsem ti sebral hodinu života.