zzzzz

Překvapilo vás to, nebo jste to čekali?

http://www.no­vinky.cz/krimi/334872-zemrela-zpevacka-iveta-bartosova-skocila-pod-vlak.html

Nejlepší odpověď
briketka10

mě to spíš šokovalo, je mi jí líto
měla jsem ji ráda a ty její písně
také..
nikdo ji nepomohl, když pomoc
potřebovala jen ji pomlouvali !!
Doplňuji:
ale Pavel Novák se přesně vyjádřil
v Prásku, jak se k ní chovali ti její
rádoby přátelé a těm to dávám za
vinu, že tak skončila !!

Další odpovědi
Emefej

Nečekal, ale ani nepřekvapilo.

anonym

Já bych se o tom ani nedozvěděl – nebýt tebe…
___
Asi už neunesla rozdíl mezi na ni vkládanou odpovědností a jejími vlastními možnostmi.
A nebo si jen spletla cestu a čas.
___
Byla-li to ona, přeju jí i lidem, kteří ji mají/měli rádi, ať ´konečně´ v klidu spočine.

marci1

Zrovna nad tím přemýšlím, je mi to strašně líto. Mrzí mě, že ji nikdo nedokázal pomoci, i přesto že pomoc „odmítala“. Dlouho se necítila dobře a už si asi opravdu nevěděla rady.Chudák Artur. Její písničky mám v srdci a mám je ráda. ☹
Doplňuji:
Bulvár ji tak dlouho „uháněl“ až ji „dohnal“. Jak velmi „důležité“ jsou v současnosti peníze, bohužel. ☹

mosoj

Dorazil ji bulvár , tak bych mu to nechal jako sousto, ať se s tím vyrovná po svém.
Nicméně člověk je strůjcem svého osudu. Podaných rukou bylo dost.

iceT

Ani nevím,spíš je to něco jako překvapení.Ani když jsem byla mladší nebyla můj idol a dnes už tím tuplem ne.
Ale už má pokoj od všech.

Stingo

Když jsem jí naposled viděla, vyčetla jsem jí z očí, že je totálně na dně. Říkala jsem si, kdyby bylo v mé moci ji nějak pomoct… Tak ať odpočívá v pokoji.

led

Prekvapil ma spôsob.
Podľa môjho názoru v tomto prípade išlo o skratové konanie.

Kelt

Na jednu stranu se taková událost dala čekat, protože to člověk posuzuje podle sebe a neví, jak se daný člověk zrovna cítí. Ale čin mne překvapil. Je si třeba uvědomit, že je to tragédie, když se někdo k takovému činu rozhodne. Všichni se diví a ptají se proč to udělal, ale zeptá se někdo sám sebe, zda v tom nebo na tom nemá také část viny? Třeba nepřímo.

anonym

Nerad bych oplachoval koleje od krve. To se dalo čekat .

jjj123456789

Ne. Každý jednou zemře.

Akzeret

Necekala, neprekvapilo… Byla to nejspis jeji volba, budis ji prano. Jen je mi lito Artura. Co ten uz si, chudak, se svou vlastni mamou vytrpel…

uccello

Nepřekvapilo ani trochu. Je to její volba a ani ji nelituju.

Bičiště

Neunesla přibývající roky a ústup ze slávy. Bulvár nic nezavinil, sama mu dávala podněty s cílem udržovat se ve středu pozornosti s pomocí bulváru. A ti pánové kolem ní? (Vyjma p. Štaidla) Ti ji v ničem nepomohli, a zjevně na to neměli. Potřebovala rozumného chlapa a ne exibionisty.Bo­hužel, ona takové typy přitahovala,takže moc šancí neměla. Ten kdo mohl, ji měl včas pomoci – ti by si měli dělat výčitky.

arygnoc

celkom nedávno som videl film o princeznej, ktorú bulvár dohnal v tuneli.

v mnohom príbeh podobný (i keď v inom merítku a u podstatne menej charitatívnej osobnosti) – najmä o vlčích spôsoboch istého druhu mediálnej práce a absolútnej ignorácii voči súkromiu.

už iba čakám, kedy sa objavia fotografie ‚žurnalistu‘, ktorý „bol pri tom“.

nej jej je tam hore s ostatnými hviezdami českej popmusic fajn, lebo hviezdou (i keď už hasnúcou) nesporne bola.

kablik

konečně novinářské hyeny z bulváru dosáhli svého…