ATLAS.CZ

Moje kočka mi prekousala levé sluchátko, ale pravé normalně funguje, nedá se to nějak jednoduše opravit?

Prosím poraďte mi.

Odpovědi
led

Ak sú to tie „štuple“ do uší, ani ich neopravujte. Majú kábliky z vlasových drôtikov, ktoré, po roztrhnutí už funkčne nespojíte.
Najbližší obchod so sluchátkami vo vašom okolí je…

aliendrone

Takhle se to nedá posoudit, muselo by se to vidět, aby se dalo odhadnout, zda-li to půjde „jednoduše“. Další věc je ČEMU říkáš „jednoduchost“. Ono když se chce… Dle mého názoru se to ale nevyplatí, sluchátka jsou spotřební matroš a dost slušná seženeš už za tícku a venkoncem i jebky pod 500Kč odvedou svoje. ;) :)

Dochy

Napájet to jde, pokud na obou stranách zbylo dost kablíku. Ale dost často se to pak zlomí hned vedle. Jde řádově o půlhodinu práce.

LED: nevím proč by se nedali funkčně spojit. Jen už je to zkrátka poškozené a tudíž s nižší odolností.