LukasP

Překonvertování webové aplikace do souboru .jar

Dobrý den,
potřeboval bych webovou aplikaci vytvořenou pro mobilní telefony v jazycích HTML, PHP a CSS styly překonvertovat do souboru .jar. Nevím, zda existuje nějaký konverter nebo způsob, jak tuto akci provést. Děkuji za nápady :)

PS: Prosím opravdu o konvertování do .jar, ne nějaké jiné formáty pro „chytré telefony“, ale pro .jar! Děkuji

Odpovědi
Michal Kole

To bohužel nepůjde, protože HTML a JAR jsou zcela odlišné věci a každá je určená na něco jiného

Jar je „více méně“ plnohdnotnáa aplikace

zatím co HTML je pouze ůzdrojový" kód se kterým si poradí prohlížeč,. Jinými slovy pouze říká prohlížeči jak jej má zobrazit.