Avatar uživatele
anonym

Překonali jste někdy kanál La manche?

Mám na mysli buď tunelem nebo trajektem.
Samozřejmě ,že trajektem je plavba po moři hezčí.
Obsolvovali jste někdy některou z možností?
Díky za názory.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, kapka, gagaga před 3200 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kapka

Odpoveď byla označena jako užitečná

Akorat letadlem do Anglie a zpatky. Z Anglie do Irska (a zpet) lodi, ale v noci, takze
z okna nebylo nic videt, pac tam nemaji poulicni osvetleni na tom mori. Tak jsme radsi spali. V restauraci na lodi na kozenkovejch sedackach, nejaky typci i na zemi, normalne plna lod bezdomovcu. :DDD
No a v letadle jsem z okynka taky nic nevidela, meli jsme mista tri vedle sebe, ja, dcera a jeji expritel. To jsem ani neuvazovala, ze bych se dostala k okynku, sedela jsem spokojene v ulicce, zatimco mlady se cestou zpatky servali o misto u okynka jak kone. :DDD Roztrhali si letenky, no masakr. :DDD A ja spokojene v ulicce, ne, nevidela jsem z kanalu La Manche ani poklop, jestli tam nakej je a bezdomovci ho neodtahli do sberu. :D
Ja si proste umim zaridit dovolenou, kdybyste potrebovali poradit, jak si ozivit dovolenou, tak se obracejte na me. :D

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
arygnoc

trajektom niekoľkokrát do roka.
inak iba letecky.

za súčasnej situácie volím lietadlo.

;-Q

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
MirKop

ano, když jsem jela do Anglie

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Překonala, nikoliv trajektem nebo tunelem, ale výletní lodí při plavbě okolo Velké Británie.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Pepa25

Trajektem, tunelem i letadlem.

před 3199 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

před 3200 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek