Překonali jste někdy kanál La manche?

Mám na mysli buď tunelem nebo trajektem.
Samozřejmě ,že trajektem je plavba po moři hezčí.
Obsolvovali jste někdy některou z možností?
Díky za názory.

Nejlepší odpověď
kapka

Akorat letadlem do Anglie a zpatky. Z Anglie do Irska (a zpet) lodi, ale v noci, takze
z okna nebylo nic videt, pac tam nemaji poulicni osvetleni na tom mori. Tak jsme radsi spali. V restauraci na lodi na kozenkovejch sedackach, nejaky typci i na zemi, normalne plna lod bezdomovcu. :DDD
No a v letadle jsem z okynka taky nic nevidela, meli jsme mista tri vedle sebe, ja, dcera a jeji expritel. To jsem ani neuvazovala, ze bych se dostala k okynku, sedela jsem spokojene v ulicce, zatimco mlady se cestou zpatky servali o misto u okynka jak kone. :DDD Roztrhali si letenky, no masakr. :DDD A ja spokojene v ulicce, ne, nevidela jsem z kanalu La Manche ani poklop, jestli tam nakej je a bezdomovci ho neodtahli do sberu. :D
Ja si proste umim zaridit dovolenou, kdybyste potrebovali poradit, jak si ozivit dovolenou, tak se obracejte na me. :D

Další odpovědi
arygnoc

trajektom niekoľkokrát do roka.
inak iba letecky.

za súčasnej situácie volím lietadlo.

;-Q

MirKop

ano, když jsem jela do Anglie

Lamalam

Překonala, nikoliv trajektem nebo tunelem, ale výletní lodí při plavbě okolo Velké Británie.

Pepa25

Trajektem, tunelem i letadlem.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.