rady74

Překlenovací úvěr

Jak zjistím,kolik ještě dlužím na přelenovacím úvěru.Mám servis24,ale tam se nemůžu dobrat výsledku a v bance taky nic neřeknou.Příklad:ú­věr 100t.,zaplaceno 35t,dluh 65t.Samozřejmě je nutno počítat i s úrokama.

Odpovědi
standa

Bez znalostí dalších parametrů úvěru (výše splátek, délka splácení, úroková míra) nelze výpočet (odhad) vůbec provést.

Btw. neumím si představit, že vám banka, která úvěr poskytla) nesdělí požadované informace

radka35

jde to zjistit v bance,kde úvěr je.Ale sdělují neradi.Mě se osvědčilo „POTŘEBUJI VĚDĚT KOLIK JE TŘEBA JEŠTĚ DOPLATIT,MÁM ZÁJEM DOPLATIT CELÝ DLUH NAJEDNOU.a chci to vědět k dnešnímu datu…nebo třeba k 1.12. a podobně“.Vždy hned ochotně spočítali a řekli cifru.Dnes taky…zjistila jsem,že po roce a půl splácení mám dluh ještě o 800Kčvyšší než peníze co jsem skutečně dostala…no jo..úroky…