bolak

Překladatelé na serveru Titulky.com

Myslíte že z toho překládání taky něco mají, nějakou odměnu, nebo že překládají filmy jen jako hobby, zadarmec?
Doplňuji:
Lucijej: To víš jizně, znáš někoho od „NICH“?

Já jen že.. překldádat filmy pro cizí…dělat radost jiným lidem a nic z toho nemít…proč by to vůbec někdo dělal?

Nejlepší odpověď
Lucijej

Jsou to takoví dobrodějci, někdy se jim dostane i poděkování.
Doplňuji:
Znám jednoho týpka, co tam přispívá. Prostě mu dělá dobře, že si může honit triko :o)

Další odpovědi
arygnoc

Vy ste nikdy nič neurobil len tak, bez odmeny?

No to mi je Vás ľúto.