bolak

Překladač do SKYPE

Sháním překladač do skype, kokrétně potřebuju abych si mohl nastavit u každého uživatele jazyk ze kterého se mi budou automaticky překládat jeho zprávy do češtiny a stejně tak aby moje odchozí zprávy, se překládaly z češtiny automaticky do jeho jazyka.

Stejně tak komunikuju s několika cizáky i na chatu, a tam už je to hotovej babylon. Většinou se domlouváme v angličtině, ale protože je tam hodně rusů, bulharů a ukrajinců (né těch našich, bez lopat), tak ty si mezi sebou pro změnu píšou rusky. Když se sejdou dva dánové, tak ty zase dánsky, takže bych potřeboval, aby to v tomhle chatu automaticky detekovalo jazyk a z toho to pak přeložilo, nebo aspoň abych si mohl zase u každého uživatele nastavit jeho dva hlavní jazyky, kterejma komunikuje a z toho ten translátor pak vycházel. Taky by bylo dobrý aby to umělo detekovat chyby a opravit překlep, ale to už bych chtěl asi moc :), nicméně existuje něco co by alespoň částečně splňovalo moje nároky?

Hlavně nehledejte nic na googlu a podobnejch obdélníčkách, jde mi hlavně o to jestli s tím má někdo z vás zkušenost, aby mi kdyžtak i poradil co a jak. Já vím, přinejhorším by nám mohl quentos dělat mezičlánek, ale to je nouzový řešení.

Odpovědi
Nykki

Já používám pro překlad Clownfish,ale nevím jestli se u každého uživatele dá nastavit jazyk,jazyk nastavuji pro všechny uživatele.. Vyzkoušej a uvidíš..