Avatar uživatele
bolak

Překladač do SKYPE

Sháním překladač do skype, kokrétně potřebuju abych si mohl nastavit u každého uživatele jazyk ze kterého se mi budou automaticky překládat jeho zprávy do češtiny a stejně tak aby moje odchozí zprávy, se překládaly z češtiny automaticky do jeho jazyka.

Stejně tak komunikuju s několika cizáky i na chatu, a tam už je to hotovej babylon. Většinou se domlouváme v angličtině, ale protože je tam hodně rusů, bulharů a ukrajinců (né těch našich, bez lopat), tak ty si mezi sebou pro změnu píšou rusky. Když se sejdou dva dánové, tak ty zase dánsky, takže bych potřeboval, aby to v tomhle chatu automaticky detekovalo jazyk a z toho to pak přeložilo, nebo aspoň abych si mohl zase u každého uživatele nastavit jeho dva hlavní jazyky, kterejma komunikuje a z toho ten translátor pak vycházel. Taky by bylo dobrý aby to umělo detekovat chyby a opravit překlep, ale to už bych chtěl asi moc :), nicméně existuje něco co by alespoň částečně splňovalo moje nároky?

Hlavně nehledejte nic na googlu a podobnejch obdélníčkách, jde mi hlavně o to jestli s tím má někdo z vás zkušenost, aby mi kdyžtak i poradil co a jak. Já vím, přinejhorším by nám mohl quentos dělat mezičlánek, ale to je nouzový řešení.

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? badisko, anonym před 4085 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Nykki

Já používám pro překlad Clownfish,ale nevím jestli se u každého uživatele dá nastavit jazyk,jazyk nastavuji pro všechny uživatele.. Vyzkoušej a uvidíš..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek