SexyM

Existuje webová stránka, na které by se daly překládat různé texty z angličtiny do češtiny za peníze?

Dobrý den. Chtěl bych se zeptat, jestli existuje nějaká stránka, klidně zahraniční, na které by se daly překládat různé texty z angličtiny do češtiny a dostalo by se za to zaplaceno.

Odpovědi
sesednizkola

Nevim, ale dneska umi anglicky kazdej blb a kdyz vidim zoufalce, co uci anglictinu za stovku na hodinu, predpokladam, ze na tom moc netrhnes.

ivzez

Neexistuje. Na žádné stránce se nedají překládat texty.

Vytvořte si/nechte si vytvořit vlastní stránku
s vlastní doménou (součástí je e-mail na vlastní doméně)
a nabízejte své služby sama.