NeřeknuCZ

Pomůžete s překladem SMS do angličtiny?

Zdravím, potřeboval bych menší pomoc s přeložením/o­pravením jedné sms z češtiny do angličtiny. Otci nedávno volal na pracovní mobil někdo z Británie a zrovna to nemohl zvednou a zpět se mu volat nechce. Umí anglicky jen částečně a požádal mě, jestli bych mu s tím mohl pomoct. Mám takový nástřel, ale nejsem si jistý, jestli je dobře, takže bych vás chtěl poprosit o kontrolu a případnou pomoc, předem díky.

Dobrý den, před dvěma dny jsem od vás měl zameškaný hovor. Pokud něco potřebujete, prosím kontaktujte mě na email .....@seznam.cz. S pozdravem (otcovo příjmení)

Hello, I have had missed call from you two days ago. If you need something, contact me at .....@seznam.cz. Regards, (otcovo příjmení)

Původní neotázka
Překlad SMS do angličtiny

Odpovědi
anonym

Hello there, two days ago I missed a phone call from your number. If you need anything, please contact me on my email address @seznam.cz. Kind regards …

Pozn. Pokud uvádíme kdy něco bylo, (před dvěma dny, určitý datum ap.), používáme minulý čas prostý

Zdroj: 10 let v anglicky mluvící zemi