Siara

Překlad anglické knihy.

Chtěl bych si koupit anglickou knihu a jestli je nějaká možnost nechat si jí někde profesionálně přeložit? Nebo nic takového není. Děkuju

Odpovědi
Krepy

Obavám se, že není nic, kam by jsi přinesla knihu, za měsíc by Ti zavolali a měla by jsi přeloženou knihu… Překlady se dělají hromadně, takže když se nějaká kniha překládá, přeloží se jich hodně moc. Dnešní svět je o prachách, kdyby někdo přeložil knihu jednu, nic by z toho kromě páru stovek neměl ;)

quentos

ale jo, překladatelské agentury jsou vděčné za každou zakázku. Ale připravte si pěknej balík…

Katka77

Je možné se samozřejmě obrátit na jakéhokoliv překladatele či překladatelskou agenturu, ale bude to docela dlouho trvat a bude to stát opravdu dost peněz (v závislosti na rozsahu). Já osobně (jsem překladatelka) bych navíc v takovém případě, kdy by si knihu zadal k překladu soukromník, chtěla vždy zálohové platby předem.