Ančikk

překlad ag věty

základní kámen Karlova mostu byl položen 9. 7. 1357 v 5 hodin a 31 minut, aby rok, den, měsíc, hodina a minuty tvořily magické číslo, stejné při čtení z obou stran – 135797531.) jak byste přeložili tuto větu? Děkuji :)

Nejlepší odpověď
quentos

The cornerstone of the Charles Bridge was set on July 9 1357 at 5:31 AM (? – pokud odpoledne, tak ne AM, nýbrž PM) so that the year, the day, the hour and the minute would create a magical number which reads the same way in either direction – 135797531.
Doplňuji:
astroamateur: až na cca dvě chyby taky dobrý, leckdy vydávají za oficiální překlad pěkný koniny…

Další odpovědi
astroamateur

Cornerstone of the Charles bridge was placed in 9th of July 1357 in 5 AM and 31 minutes so the year,month,hour and minutes will make a magic number,that when you read it will be same from both side-135797531. (Omlouvám se pokud jsem něco přeložil špatně,ale doufám,že text bude v pořádku :D )