zjentek

Přejímá na sebe masožravec vlastnosti zkonzumovanej­ch tvorů?

Kupříkladu v mase šílených ryb, který zešíleli celoživotním pobytem v rybí farmě?

A uměl by to někdo vysvětlit třeba chemicky?

Nejlepší odpověď
Drap

Nepříjme, je to nesmysl.

Další odpovědi
Kepler

Jo, indiáni a kanibalové tomu věřili, takže to asi bude pravda. Já mám rád vepřové a drůbeží, takže jsem jako prase a chytrý jako kura. Chemicky to vysvětlit nelze.

Smackdown

Vysvětlení https://www.y­outube.com/wat­ch?v=9_CibSP6XGU

Emefej

Určitě ano, znám několik lidských prasat a volů.

pucipuci

Video mi přehrát nejde a nehodlám se k vůli tomu registrovat, tak nevím,co tam je,ale logicky je to nesmysl,to by všechna býložravá zvířata musela být zelená, protože žere zelenou trávu.

zjentek

Kdyz prase melo pred porazkou strasnej strach, jestli konzument zabijacky pak neni straspytel, soc. fobie atd…