Drap

Přeji všem ženám a dívkám z těchto stránek k MDŽ

V minulé otázce jsem na to zapoměl, tak se omlouvám a pořeji všechno nej, nej, mnoho úspěchů a splnéní všech snů a přání.
Chtěl jsem připojit i virtuální kytici, ale nejde mi leteckápošta.cz

Doufám, že to nebude v tak příkrem rozporu s kodexem, že to někdo hned nesmaže

Nejlepší odpověď
anonym

Ty haj*le,já se na to chystal celý večer,že holkám v předstihu poblahopřeji a tys byl rychlejší. Holky,vše nej…

😁

Další odpovědi
jendahun

Připojuji se taky,přeji všechno nejlepší a hodně trpělivosti s námi muži.

Zdroj: http://www.you­tube.com/watch?fe­ature=player_de­tailpage&v=NmGX1qj­bMtQ

mosoj

Posílám také jeden jarní petrklíč.

http://www.ulo­zisko.sk/obraz­ky/496239/IMG_3232­.JPG

Jikra

I já bych se velice rád a z celého srdce přidal k přání všem dívkám,ženám,ma­minkám a babičkám k MDŽ.

Andělé

Jé,ahoj milý Drape.:-),
celý den jsem tu nebyla a jen co přijdu,takové krásné,milé blahopřání…Moc,moc děkujeme,tj.od Tebe pozorné.:-)

Illines

Drape,Barbakane ,ale i ostatnim chlapum dekuji za prani.

pizlicka

podekovani drapovi a barbakanovi,nejen za prani,ale za zajimave a usmevne otazky:-)kluci jedni šikovní:-))

anonym

Přišla jsem z noční,kde si nikdo ani nevzdechl(to mládí má už jen toho Valentýna a den matek).Všem mužům,chlapcům děkujeme,je to moc milé.Vzpomínám na oslavy soudružek z ROH,kdy po úvodním proslovu o nepostradatel­nosti ženy a její práce jak v zaměstnání,doma a ještě brigádičku zdarma v akci Z přidala ,se rozpoutala taková pijatika,no děs.Kdo přišel v drdolu do hodiny ho neměl,mužští zástupci chvíli odolávali,pak tykačka z Růžou,Mařkou..vy holky moje!Ráno nastal nový pracovní den a vše se zas na rok vrátilo k normálu.Dobrý den paní Kulatá,i Vám pane řediteli..Takhle se dříve slavil svátek žen,alespoň u nás. – Mosoji,je to moc pěkné!

Damiana

Děkuji mockrát! 🙂

aramah

Díky ani jsem nevěděla že je osmého :)))

To bude rachot až zítra manžel zavolá že mu to nějak uniklo :)

Doplňuji:
Teď jsem trochu mimo, zítra je osmého tak to má ten můj štěstí. :)))

johana 56

I já děkuji.
Je vidět,že správní chlapi ještě existují.

veruska

Díky za milá přání a krásnou kytičku.

hanulka11

díky díky všem a nalijte si

http://img.na­dapenny.com/t20/111­98/nadap062147386­990237.jpg

Makina

Jéé, děkujeme.

briketka10

moc moc moc děkuji až se půlnoc přehoupne hned si vzpomenu 😁
Doplňuji:
pánové Vy si děláte na zítra alibi žejo ??
chcete nám zmizet já jsem to prokoukla 🙂

led

Drape, omluva sa prijíma a ďakujeme vám i ostatným gratulantom.

hanny 2

Dobré ráno!
I já děkuji všem zde přítomným mužům,kteří si na nás ženy s přáním vzpomněli!
A také za krásnou jarní kytičku!

fablen

Připojuji se k poděkování ostatních dam a zároveň přeji milou oslavu i všem ostatním, co mají dnešního dne narozeniny (viz můj manžel).

annas

Děkuji za přání. Kdysi platilo: MDŽ = Muži Dávají Ženám.

hanny 2

annas – tos mně pobavila,takhle jsem to nikdy neslyšela!

led

Ono MDZ (bez diakritiky) mohlo aj znamenať:
8.marec MDZ – Muži Dokonale Zpití (opití)
:D

anonym

Drape,promiň!

briketka10

jo jo pelíškovku tu bych si dala ňamky..
proč mi tu pokaždý děláte takový chutě ??