kruttor

Přejetí SUV

Přežil by člověk přejetí autem jako BMW X3(váha skoro 2 tuny)? Tak by mě to zajímalo.

A nechápu proč mě tuto otázku všude mažou, nevím co je na ní špatného. Chci vědět jak velký mám mít před podobnými vozy respekt a tím co sedí za volantem.
Doplňuji:
Jde mi o to když člověk leží na zemi a auto ho pomalu přejede. Dá se to přežít?

Nejlepší odpověď
hanulka11

normální člověk má respekt před každým autem a ne se ptát na takovou blbost ,jistě že to nepřežiješ
Doplňuji:
to ale není normální –

Další odpovědi
zzzzz

I Smart tě může zabít!

Funna

úplně stejný jak před každým jiným autem…i blbý smart tě dokáže zabít, když to do tebe správně „napálí“…

Pájo

Záleží, co si necháš přejet a na tvrdosti podkladu, na kterém bys ležel. Čím bude tvrdší, tím horší.
U paží a nohou, když ti prasklá kost nepřetne nějakou tepnu nebo když se ti nedostane podkožní tuk či morek do krevního objehu (embolie)… mohl bys to i přežít, když tě lékaři ošetří… nemusel bys být hned v ohrožení života…
Pokud si necháš autem rozdrtit pánev nebo dokonce hrudník či lebku, šance na záchranu se rapidně snižují a to i v případě, že si tě lékaři vezmou hned do parády.
Doplňuji:
krevního oběhu
pardón

honza19hk

záleží jak tě přejede ale minimálně vážné zranění.Když ti auto přejede prsty u nohou tak to ještě přežiješ:-) Jinak existují lidi co si záměrně nechávají přejíždět auta po těle.

Nicméně víš co se stane když Tatra 813 8×8 přejede SUV??
Doplňuji:
Venkovane to byl v tip,ale zkoušeli jsme s mou T813 zlikvidovat Patrola. Moc z něj nezbylo.

venkovan

To máš jednoduché – 2 tuny jsou rozloženy na 4 kola. Navíc kolo které na překážku najíždí je víc zatížené. Takže pokud by mi auto mělo přejet třeba břicho, musel bych svaly vyvinou dostatečnou sílu abych tu váhu auta unesl.
A pro Honzu19hk:
Pokud Tatra 8×8 přejede SUV, tak řidič Tatry má minimálně potíže s prokázáním, že je v tom nevině.