briketka10

Přejete si shlédnout české filmy online ?? prosím..

http://www.you­tube.com/play­list?list=PL1F817BD4­32260895

Nejlepší odpověď
anonym

Briketko děkujeme,ale prostřednictvím našeho dudu,už koukám,když není nic v telce.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/mate-radi-starsi-ceske-filmy

Další odpovědi
quentos

ne, děkuji, nemám potřebu se na filmy koukat svrchu (shlédnout), je to docela nepříjemné.
Zhlédnul bych někdy nějaký docela rád, ale nejde mi tu zvuk :{/>
Smutné je, že tato chyba je jak mor úplně všude a „nevijó“ to ani ty servery, které zhlédnutí filmů poskytují. Přitom Češi hovorově používají (tentokrát správně) „zkouknout“ – vždyť je to totéž, a nepřijde jim to divné.

david22

Super! Ještě bych uvítal o něco vyšší kvalitu, stačila by 720p.

briketka10

omlouvám se otázka od dudu mi unikla, dostala jsem ten e-mail od kamarádky a je tam spoustu i českých pohádek – já mám zvuk skvělý i obraz..

briketka10

quentosi jestli jsem napsala z nebo s ve slově shlédnout nevím jestli to vadí jenom Tobě, nemusíš to ventilovat tady mohl sis to nechat pro sebe, já měla z těch filmů a vůbec z otázky radost, že mohu něco nabídnout, a ty musíš kazit náladu jen kvůli nějaké prkotince, dívej se na filmy v AJ a je to..
asi máš i špatnej PC když ti to nehraje..