Přejete si být informováni e-mailem o odpovědích ?

Nejlepší odpověď
Sůwa

Ne, proč bych měla? Stačí mi spamy tak akorát mazat. Když opustím server, tak mne nezajímá a život není jen o „odpovědích“.

Další odpovědi
Michal Kole

ano, email mám otevřený celou dobu co jsem na PC a nebaví mě pořád sondovat jednotlivá fóra, kde působím, sociální sítě, když se mi může vše centralizovat do jednoho místa

quentos

byl bych si přál, ale vzhledem k tomu, že tu nejde změnit přihlašovací mail a já ho mam rozbitej, už mi odpovědi nemaj jak chodit…

Kamionacka09

Ne nepreju si,co chci se podivam tady a nemusim mit tim zaplnovanej email.

pusinka50

Ano, přeji, když nemám moc času a jen kouknu do noťase na meila, tak vidím i hned, jestli mi někdo odpověděl na otázku

anonym

ne .. tedy : na odpovedich mam mailovou adresu, kam ale nakouknu tak jen jednou za mesic … -iv-