Malvína

Přejedli jste se už něčeho natolik, že to nyní nepozřete?

Měla jsem kdysi oblíbený jeden druh tuňákového salátu. Jednou mi už nějak nesedl, tak jsem přešla na jiný 🙂 Později jsem také měla hodně sýrové období, které hodně odskákala mozzarella s hermelínem. Pořád je sním, ale jednou za čas.

Co vy? Máte třeba i nějaký takový nápoj?

Odpovědi
Ametyst

To ani ne, nejsem extrémista. Ale chutě se mění a jak jsem se v minulosti přísně vyhýbala uzeninam, teď už si občas dam grilovací klobasu. Pak ji zase nemusím cele měsíce. V mladí jsem se přejidala koprovou omáčkou. Dodnes mám kopr za jedno z nejoblíbenějších kořeni.

agentpv

Luncheon – meat (lančmít) maso v konzervě. Za komunistů to byla „lepší“ konzerva, smažilo se to jako řízky … nikdy mi to nechutnalo a naši to dělávali často. Pak na vojně jsme to měli snad každý týden. Ani po těch 30 letech bych to dnes nedal dobrovolně do huby.
Po první pořádné opici z vína (v 16 letech) jsem nepozřel víno po mnoho let, dnes už se v obchodech prodává jiné víno a piju ho v pohodě.

Kelt

Třeba jsem za večer spořádal 2 čokolády, a jiné. Za 5 dní jsem snědl 2 kg klobás. Já jím všechno, kromě nějakých pálivých úprav jídla a nepřeháním to. I když bych se měl omezit v jídle.