Avatar uživatele
Malvína

Přejedli jste se už něčeho natolik, že to nyní nepozřete?

Měla jsem kdysi oblíbený jeden druh tuňákového salátu. Jednou mi už nějak nesedl, tak jsem přešla na jiný 🙂 Později jsem také měla hodně sýrové období, které hodně odskákala mozzarella s hermelínem. Pořád je sním, ale jednou za čas.

Co vy? Máte třeba i nějaký takový nápoj?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Hufnágl před 1577 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Ametyst

To ani ne, nejsem extrémista. Ale chutě se mění a jak jsem se v minulosti přísně vyhýbala uzeninam, teď už si občas dam grilovací klobasu. Pak ji zase nemusím cele měsíce. V mladí jsem se přejidala koprovou omáčkou. Dodnes mám kopr za jedno z nejoblíbenějších kořeni.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
agentpv

Luncheon – meat (lančmít) maso v konzervě. Za komunistů to byla „lepší“ konzerva, smažilo se to jako řízky … nikdy mi to nechutnalo a naši to dělávali často. Pak na vojně jsme to měli snad každý týden. Ani po těch 30 letech bych to dnes nedal dobrovolně do huby.
Po první pořádné opici z vína (v 16 letech) jsem nepozřel víno po mnoho let, dnes už se v obchodech prodává jiné víno a piju ho v pohodě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Třeba jsem za večer spořádal 2 čokolády, a jiné. Za 5 dní jsem snědl 2 kg klobás. Já jím všechno, kromě nějakých pálivých úprav jídla a nepřeháním to. I když bych se měl omezit v jídle.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek