mosoj

Přejdete s mobilním voláním k Blesku ?

Od 7. listopadu ( asi na výročí VŘSR)
Mobilní volání od Blesku za 2,50 Kč/min, SMS 1,50 Kč, MMS 5Kč + zdarma neomezený přístup na Blesk,cz, ISport.cz, Auto.cz .

Tarif bez paušálu na předplacenou kartu. Volání přes nejkvalitnější síť O2.

Takto nějak vypadá konkurence bez kartelu.

Nejlepší odpověď
Bedy

Nemám důvod přecházet k jiném, zvlášť k virtuálnímu. Nevím, jestli se to tady vůbec chytne. V zahraničí mají virtuálové velmi malý podíl na trhu.
Já mám U:fona a jsem spokojenej a MMS neposílám.

Další odpovědi
anonym

Blesk mi připomíná bulvární noviny, tak nepřejdu ani za nic.
Doplňuji:
Jinak sama moc neprovolám – vlastně skoro nic. MMS pošlu jednou za čas a SMS mám zadarmo. Tak i kdyby nešlo o Blesk, tak vážně ne.