p-e-t

Přeinstalování Windowsu, nebude pak problém s hrou?

Chtěl bych se zeptat. Koupil jsem si hru GTA IV, která má svůj originální kod. Momentalne mam Win 32 bit a chtel bych to dát přeinstalovat na Win 64 bit, když pak znovu budu chtít GTA IV nainstalovat nenapíše mi to něco v tom smyslu, že kod už byl použit? Přece jenom je to originální hra. Nebo mám nejdříve hru z odinstalovat a až pak přeinstalovat Windows? :) Předem děkuji za odpovědi.

Odpovědi
Bedy

Myslím si, že by neměl být problém s tím, kdyžtak je tu zákaznická podpora. Číslo najdete na krabici nebo na internetu.
cochee: Kdo píše, že si tazatel bude instalovat Winows XP x64?

Reuef

To by problem byt nemel – normalne ty windows preinstaluj a znovu nainstaluj GTA IV…a kdyby to neco remcalo tak si napises na jejich zakaznickou podporu

BANAN93

:D a když by ti kleknul HD ????? samozřejmě že to nainstalovat jde s tím tvým cd key..... Akorát ze skušenosti vím, že pro hraní online je potřeba cd key propojit třeba se službou steam (kde si vytvoříte acount – na který se pak opakovaně přihlašujete a můžete si tam přidávat i další hry) – nevím jestli je to případ zrovna GTA4(jestli to podporuje steam nebo jiné) ale to by také mělo mít nějaký multiplayer

cochee

Spíš bych teda měl obavy, jestli se to gétéáčko nebude hádat s těmi u nás poměrně vzácnými XP64.
Doplňuji:
Bedy: Aha… 🙂 někde se mi tam to XP objevilo 😛 asi čtu mezi řádky a neumím to 🙂