Avatar uživatele
p-e-t

Přeinstalování Windowsu, nebude pak problém s hrou?

Chtěl bych se zeptat. Koupil jsem si hru GTA IV, která má svůj originální kod. Momentalne mam Win 32 bit a chtel bych to dát přeinstalovat na Win 64 bit, když pak znovu budu chtít GTA IV nainstalovat nenapíše mi to něco v tom smyslu, že kod už byl použit? Přece jenom je to originální hra. Nebo mám nejdříve hru z odinstalovat a až pak přeinstalovat Windows? :) Předem děkuji za odpovědi.

Zajímavá 0 před 4126 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Bedy

Myslím si, že by neměl být problém s tím, kdyžtak je tu zákaznická podpora. Číslo najdete na krabici nebo na internetu.
cochee: Kdo píše, že si tazatel bude instalovat Winows XP x64?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Reuef

To by problem byt nemel – normalne ty windows preinstaluj a znovu nainstaluj GTA IV…a kdyby to neco remcalo tak si napises na jejich zakaznickou podporu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BANAN93

:D a když by ti kleknul HD ????? samozřejmě že to nainstalovat jde s tím tvým cd key..... Akorát ze skušenosti vím, že pro hraní online je potřeba cd key propojit třeba se službou steam (kde si vytvoříte acount – na který se pak opakovaně přihlašujete a můžete si tam přidávat i další hry) – nevím jestli je to případ zrovna GTA4(jestli to podporuje steam nebo jiné) ale to by také mělo mít nějaký multiplayer

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

Spíš bych teda měl obavy, jestli se to gétéáčko nebude hádat s těmi u nás poměrně vzácnými XP64.
Doplňuji:
Bedy: Aha… 🙂 někde se mi tam to XP objevilo 😛 asi čtu mezi řádky a neumím to 🙂

Upravil/a: cochee

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek