Lenka111

Přeinstalace windows xp – SP2

Potřebuji opět poradit. Po odpovědi na mou předchozí otázku jsem se přes vše nějak probojoval, ale teď jsem se opět zasekl. Píše mi to: Vložte disk CD onzačený Disk CD aktualizace Service Pack 2 systému Windows XP Professional do jednotky CD-ROM (E:) a klepněte na tlačítko OK. Chcete-li soubory zkopírovat odjinud, např. z diskety, klepněte také na tlačítko OK.

Disc jsem vložil a opět mi to vyhodilo chybu, že to na discu není. Někde jsem se dočetl, že stažený SP2 jde vložit i přes flashdisc, ale to se mi opět nedaří. Když zvolín to ok, tak se mi tu v nabídce flashdisc nikde nerobrazí :/ Je tu pouze (E:)(CD) a (A:)(Disketa). Potřebuji poradit, jak to udělat aby se zobrazoval i ten flashdisc. Předem děkuji za odpovědi

Odpovědi
jpau

Já vůbec nechápu na co se ptáš.

Pokud máš nainstalovaný systém a chceš do něj nahrát SP2 tak si ho stáhni jako msi balíček třeba tady: http://www.mi­crosoft.com/en-us/download/de­tails.aspx?id=28

Řešit instalaci z média je ztráta času.