OuSí

Přeinstalace PC?

Jak přeinstalovat PC… Mam doma PC XP, ael je zavirované… Doma mam CD s Windows 7 jak je mám nainstalovat abych odstranil vir… a pc zase normalně šlapalo??? Stačí instalovat W7 nebo je třeba nejprve odinstalovat XP a pak az nainstalovat W7 a jek ? děkuji

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Nevím jak je to u sedmiček, ale po vložení instal. disku vyber naformátovat disk a vše se smaže i s tím virem.
Co se týká vytvořených záloh, opatrně, aby sis spolu se zálohami nevzal ssebou i ten vir. sice málo pravděpodobné, ale přeci opatrně.

Další odpovědi
TheKing

Hezký obrázkový návod na instalaci Windows 7 je tady: http://xbit.cz/lef­z5

anonym

určitě si ihned po nainstalovani novych woken nezapomen nainstalovat antivirovy program – součástí google pack je avast zdarma… instalace je primitivně jednoduché

Zdroj: pack.googe.com