nikeroska

Přehřívání notebooku

Kolik stojí oprava/nebo něco aby se mi nepřehříval notebook. Děkuji moc ;)
Doplňuji:
Chladicí podložku mám, ale ta pomohla jen na týden

Nejlepší odpověď
hawranek

Profouknout díry od větráčku (já to dělám takovým balónkem) a koupit chladící podložku.
Doplňuji:
Tu podložku musíš totiž taky čas od času vyčistit, je to takový malý prachožrout.

Další odpovědi
anonym

tačí jej profouknout, kompresorem (ale musíte jej správně nastavit), fénem (studeným vzduchem) nebo mě pomáhá i normálně profouknout pusou.

Profukovat jen, když je NB vypnutý.

  • měla byste si také pořídit externí větráčky či podložku pod NB

greycell

určitě nepoužívat notebook položený na pelechu, to bývá hlavní příčina přehřívání

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.