Avatar uživatele
MIN

Jak přehrát film na DVD (asi formát VOB) v TV SONY Bravia 32WD757?

Potřebuji nutně přehrávat na televizi SONY Bravia 32WD757 filmy na obyčejných DVD (to je asi formát VOB). Nerozumím tomu, nevím jak propojit PC a TV, nebo jestli je nutné to převést na AVI. Pokud je to nutné tak v čem? Moc děkuji!
P.S. TV má vstup USB a pak takový ten kabel na připojení internetu z modemu. TV má několik USB?? a pak taky HDMI.

Zajímavá 0 před 1879 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Edison

Jaký videjovýstup PC má?? Jaké vstupy má TV? Poku to nejsi schopno popsat, raději si na to pozvi někoho domů.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
elkon

Pokud má televize vstup USB, tak převáděj filmy třeba na mp4, nebo mkv, pak kopíruj na flešku a vraž do televize. Programů je kopec, třeba Format Factory.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aliendrone

Jsem trochu nejistý, na co se ptáš? DVD můžeš číst pouze v mechanice DVD (ať již počítačové nebo v přehrávači/re­kordéru). Do slotu pro paměťovku DVDčko prostě nenarveš (leda bys byl/a obzvláštní King Kong)!

U PC se drahně let na grafických kartách používá HDMI výstup (leda bys měl/a nějaký obzvláštně obstarožní stroj pro pamětníky), takže kabel, propojit a bez dalšího ti to easy půjde i se zvukem! :)

Pokud to ovšem chceš pouštět v nějakém DVD přehrávači, ani to nemusí být problém, protože tyhle vykopávky sice obvykle nemají HDMI, na druhou stranu mají téměř vždy výstup SCART, což tvá TV zvládá (má vstup). Ani tě nemusí trápit při použití SCARTu nižší kvalita, protože u DVD (VOB) se o kvalitě videa nedá (v dnešní době) mluvit.

Takže > propojit kabelem, v TV menu vybrat „vstup“ (SCART nebo příslušný HDMI) a můžeš do álelůja čučkovat na „evergreeny z mládí“! ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
MIN

No psal jsem, že se jedná o PC, který má USB i HDMI. Na kvalitě mi nesejde, potřebuji si cosi pouštět a sledování kvality mě netrápí. Čili mám propojit TV a PC kabelem HDMI a na PC zapnout vedlejší displej? TV už si s tím poradí? Tohle nevím.

před 1878 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

Ano, propoj PC (HDMI výstup na gr. kartě) HDMI kabelem s TV. NA PC nic přepínat nemusíš, na TV MUSÍŠ v menu vybrat HDMI port, do kterého je zapíchnut propojující kabel, to je celé. Případný vítězný taneček (na oslavu funkčnosti) ovšem není ke škodě! ;)

před 1878 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

Ano, propoj PC (HDMI výstup na gr. kartě) HDMI kabelem s TV. NA PC nic přepínat nemusíš, na TV MUSÍŠ v menu vybrat HDMI port, do kterého je zapíchnut propojující kabel, to je celé. Případný vítězný taneček (na oslavu funkčnosti) ovšem není ke škodě! ;)

před 1878 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

Edison, elkon >>> Už jen chybí, abyste mu poradili, že placky má zaslat do „Silicon valley“, kde mu je „zkonvertují na VHS“ a následně si kazety může přehrávat na VHS přehrávači zdarma od popelnic přes propjení anténním koaxiálem. ;) :D :D

před 1878 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Ještě je možnost posílat sream do TV po síti, pokud to TV umožňuje. soft do compu se nějaký najít dá, možná to podporujou i widle. Ale i to chce kapku vyladit.

před 1878 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Případně nasdílet adresář v compu jako mediaserver a najít ho v TV .

před 1878 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
MIN

Tohle by vypadalo hodně nadějně, ale nepodařilo se mi to. To nasdílení jsem snad udělal správně, ale jak ho najít v TV, na to jsem nepřišel. Byla tam hláška, že to nic nenašlo. Možná nesprávně nasdílené ve Windows???

před 1878 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
quentos

Do POLE PRO OTÁZKU (výstižněji už se to jmenovat nemůže) se píše OTÁZKA.

před 1879 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Ještě ten PC co má.

před 1879 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Elektronika