přehrávání videa z kamery v digirámečku

prosímo odpověď.Proč nejde přehrávat video z kamery v digifoto rámečku.Děkuji

Nejlepší odpověď
mosoj

Pokud Váš fotorámeček podporuje přehrávání videa, tak to bude rozdílem formátů. Fotorámečky většinou podporují video z fotoaparátu a to bývá ve formátu AVI a pod.
V tom případě zbývá pouze konverze na videa z kamery na AVI. Ve specifikacifo­torámečku budete mít podporované formáty. Porovnejte s formátem z kamery.
Doplňuji:
Ještě jsem chtěl opravit chyby v textu, ale již to nešlo. Palec dolů tam přibyl tak rychle, že si to dotyčný ani nemohl přečíst načež se nad tím zamyslet.

Další odpovědi
Tombik

Bohužel netuším, co je digifoto rámeček. Pro přehrání videa vám doporučuji přehrávač VLC, které stáhnete na stahuj.cz.

led

treba si pozrieť aké videoformáty a aké kodeky je schopný váš videorámček prehrávať. Prípadne vo napr.VirtualDub film upraviť a zmeniť aj kodek a formát