NickD

Přehrávání MPEG 2-TS

Jak mohu přehrát soubory MPEG 2-TS nahrané setoboxem na PC.Mám Windows7,Media player 12 a VLC Player.Případně jaký program použít pro převod do běžného formátu,třeba AVI.Děkui.

Odpovědi
GangstaHelper

MPEG je formát, AVI je kontejner, tedy taková obálka.

V souboru AVI může být obsah klidně i ve formátu MPEG. Tolik na upřesnění pojmů.

Abyste mohl video převádět, musí jej být možné nejdříve přehrát.

Doporučuji vyzkoušet instalaci K-Lite codec packu, pak otevřít soubor ve Vámi uvedených přehrávačích.

http://www.sta­huj.centrum.cz/mul­timedia/kodeky/kli­tecodecpack/?g[hledano]=kli­te&g[oz]=5.9.0&g[up]=Fu­ll