tuCZek

Přehrávač na web – poradíte?

Chhtěl bych nějaký jednoduchý nejlíp flash dát na svůj web na webgarden.
Chtěl bych dát každou skladbu zvlášť,nebo nějak přehledně do playlistu,ale nevím kde ho vzít a ani jak na to.
Prosím o radu,případně se spojím někde na chatu :)
Doplňuji:
for SpeedyCZ: toto přesně jsem nechtěl,ale dík za snahu

Nejlepší odpověď
SpeedyCZ

Vem si jakékoli video s písničkou z youtube, a udělej to podle tohoto návodu co jsem udělal…

http://www.q3­.cz/images/64V_st_i­_ek.jpg

Ps. Myslím že když jsem měl web, tak se to pouštělo automaticky…

Pss. Dej to na hl. stránku…