Přehledný web s film. novinkami a jejich daty vydání na blu-ray

Neznáte někdo stránky tohoto typu, kde je PŘEHLEDNÝ rozpis filmů dle kategorií, jejich premiéra v kinech a datum vydání na blu-ray? Děkuji

Nejlepší odpověď
Hohny

Z českých stránek nebude mít asi nikdo lepší databázi než www.csfd.cz
Nejde to přímo jak píšete, ale v sekci „Žebříčky“ si můžete podle mnoha kritérií vyhledat film a po rozkliknutí máte většinou datum vydání bluray/dvd.
Nebo v sekci „DVD & Blu-ray“ se můžete podívat jaké bluray disky vyšli v určitý měsíc.