qwert7

Poradíte s vyplňováním formuláře přehledu o příjmech pro zdravotní pojišťovnu?

Dobrý den,
prosím o radu při vyplňování přehledu o příjmech pro zdravotní pojišťovnu. Ďaňové přiznání jsem si podal sám. Po celý rok jsem zaměstnán na HPP. Tiskopis je zde https://www.cpzp­.cz/pdf/vyucto­vani_pojistne­ho_2018_pro_tis­k.pdf
Jako OSVČ jsem nebyl. Není mi jasná zejména část 4. Je zde někdo, kdo by mi s tímto poradil ? Děkuji

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

I přestože jsi podával DaP sám, pro zdr. pojišťovnu žádný přehled nevyplňuješ, protože jsi byl jen na HPP a ne OSVČ.

Další odpovědi
ivzez

Přehledy pro zdravotní pojišťovnu a OSSZ zaměstnanci nepodávají.
Podávají je pouze podnikatelé/OSVČ.

Edison

Co Ti není jasné? Píšeš, že OSVČ jsi nebyl, pak se snad o část 4 nestaráš, ne? Mě to přijde logické.

Doplnění: JáJsemRaibek má pravdu. Proč se vůbec zabýváš tím formulářem pro OSVČ?

Hlada

Použij interaktivní formulář. Jestli jsi neměl žádné příjmy ze samostatné činnosti, tak v řádku 1 a 2 napiš nuly. Ostatní si formulář doplní sám.