12kolemjdouc

Preferujete sport, hudbu, nebo sex?

A proc?

Nejlepší odpověď
Smack

Už mi nestojí, takže zůstala ta hudba.

Další odpovědi
zjentek

Pořadí:

  1. tanec
  2. sex
  3. sport

Proč? Bo u nás to máme prostě přesně takto. (;

Kepler

Teď už mi zůstala jen hudba. Ale dřív jsem to měl jako ty instantní kafe nápoje – 3 v jednom. Pustil jsem si hudbu, při ní jsem si zasexoval a zároveň zasportoval.

Rokio

Sport, protože mě baví a zhubne se přitom.

paul1

Sport, pokud se počíta cvičení Pěti Tibeťanů za sport. Doufám, že ano.

aliendrone

V podstatě je Keplerova odpověď bezchybná. Ale co naplat, jsem ALIENDRONE, takže si neodpustím moudro R. Kiplinga (autor „Knihy džungí“):
„Žena je jenom žena, ale dobré cigáro, to je přeci pokouřeníčko!“ ;) :D

trujkk89

Ahoj, záleží jestli myslíš s partnerem nebo sama. My třeba nejsme sportovně založení a máme raději hudbu nebo knihy. Uděláme si čaj nebo kávu do našich oblíbených delonghi termohrnků, které máme díky https://www.pe­nepex.cz/kate­gorie/prislusen­stvi-ke-kavovarum/delon­ghi/prislusen­stvi/termohrnky-na-kavu/ a užíváme si chvíle pohody a někdy je to více jak sex. Neříkám, že k tomu nedojde, ale jsme romantici, užíváme si jakoukoliv romantickou atmosféru.

zjentek

Rokio a hubneš? Tak zkus taky někdy sex a porovnej výsledky, třeba budeš překvapený! (;

Rokio

zjentek: Děkuji za tip.

zjentek

Ale vůbec nemáš zač kluků!