nevzdelaneja

Preferujete co nejdelší dovolenou v kuse, nebo radši rozkouskovanou?

Napr. tyden dovolene, prace, tyden dovolene vs. 2 tydny dovolene v kuse o prazdninach…

Nejlepší odpověď
gecco

Už roky jsem klasickou dovolenou neměl – raději si podlužuju víkendy, daleko líp si tak relaxnu…
A mám i více zážitků…
😉

Další odpovědi
Kepler

Já mám dovolenou nepřetržitě a tu si jen občas rozkouskuju několika hodinami práce a hned jsem grogy. 🙂 Ale když jsem ještě musel pracovat, tak jsem dovolenou rozdělil na dvakrát – každou s jiným charakterem. Pár dní jsem si nechával do rezervy pro nepředvídané události.

Drap

Preferuji dovolenou 3 – 4 týdny v kuse a pak ještě několik kousků.

bolak

Mně je celkem jedno jestli rozkouskovaná nebo v kuse, pokud bude dlouhá alespon 40 let, spokojím se i s tou horší variantou.

Lamalam

V kuse.

Klaproth

Co nejdelší v kuse tak pětkrát do roka. Naštestí si jí uděluji sám sobě, bohužel si jí i sám sobě platím.

nyjono

Mám to stejně, jako gecco.
Víc a kratších.
Ale, protože si volno určím, jak potřebuju, doporučuji si pracovní dobu, tempo i volno plánovat podle sebe, ne, jak povolí vedení.