Radim1990

Když jsem předvolaný jako podezřelý z trestného činu, nevíte, zda jde jen o výslech, nebo je to jinak?

Predvolani osoby podezrele z trestneho cinu

Chci se zeptat prislo mi predvolani ze se mam dostavit na policejni stanici jako podezřelý v případu krádeže majetku tj trestní čin, hrozí mi že si me tam nechaji? Nebo se jedná jen o výslech? Děkuji za odpověď

Nejlepší odpověď
Dochy

Můj názor: Kdyby považovali za nutné Tě zadržet, pravděpodobně by nečekali jestli se jim tam milostivě přijdeš ukázat.
(tolik selský rozum, který ovšem nemusí být aplikován)

Další odpovědi
Ušel ventil

Tak ono se jedná ,jakou škodu jsi způsobil ,normálně se do škody půl milonu nezavírá ,
ale pokud policista pojme podezření (i když je škoda menší ) že bys mohl v trestné činnosti pokračovat tak navrhne st.zástupci at na tebe uvalí vazbu ,
ale tak daleko nikdo z nás nevidí

Edison

Tak tohle opravdu vědět nemůžem. To ví jen OČTŘ.