THEPARISVONT

Představte si, že se vám v automobilu porouchal katalyzátor a nefunguje. Auto i tak používám. Proč a jak?

Představte si, že se vám v automobilu porouchal katalyzátor a nefunguje. Pokud budete přesto auto dále provozovat, budete škodit zejména životnímu prostředí.
Doplňuji:
JAK BUDE ŠKODIT ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ?

Nejlepší odpověď
gecco

Auto s vadným katem bych nepoužíval – protože to (obvykle) hůř jede, chcípá, víc žere a je to hlučné…
Navíc je výměna katalyzátoru otázkou několika tisíc – nestojí to za případné problémy.
😉
Doplňuji:
K Doplnění:
DÚ???
😁

Počti si – http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Ka­talyzátor_výfu­kových_plynů , zamysli se – a pak své názory napiš do Diskuse – zkontrolujeme ti to…

Další odpovědi
klumprt

Proč auto používáte? Nejspíš proto, že je vám nějaké životní prostředí ukradené. Nebo proto, že ho potřebujete a nemáte peníze na nový katalyzátor nebo nové auto. Ovšem při měření emisí padne kosa na kámen.
Jak auto používáte? Pokud používáte auto k transportu, tak je používáte pravděpodobně úplně stejným způsobem jako auto s fungujícím katalyzátorem.

mosoj

Ano, již si představuji jak tahám z peněženky 3– 5 tisíc.