hapiky

Předpokládáte, že bude první den (ráno) r. 2020 happy day, nebo spíše opak šťastného?

Sám jsem zvědavý, pro jistotu to ale ještě proložím nějakou vrstvou slivovičky.

Odpovědi
da ny

Bude stejný, jako každý jiný den, čili „happy day“. :)

quentos

Kdybys raději nemachroval s angličtinou… šťastnému dni se v angličtině říká lucky day. Existuje sice gospel s názvem „Oh Happy Day“, jenže to byla lidová tvořivost a většina lidí bohužel svůj rodný jazyk umí značně nedokonale, všelijak ho przní a podle toho to taky vypadá.
Bude takovej, jakej si ho uděláš.

hapiky

quetos: Tys toho už nakecal…