DIH

Předměty a učivo

Měli jste na ZŠ/SŠ/VŠ předmět ve kterým jste vynikali nebo jste ve všech byli tak na stejnou?

Nejlepší odpověď
Dondíísek

Jsem ve všem uplnej Deb*l

Další odpovědi
smile11

Jo Čj, D, Aj, Nj, ¨vaření
Prosč se ptáš?

quentos

na ZŠ a gymnáziu angličtinu (na gymnáziu ještě i němčinu). Pak jsem angličtinu šel studovat a na VŠ už v ní vynikat bylo samozřejmostí, takže se vynikavost ztratila :{))>

marci1

Spíše mně bavily humanitní předměty, ale teď mně už baví všechno. Stále se něčemu divím a mám potřebu si o tom zjistit co nejvíce.

BaRuNiCe

Každý má předmět, který mu jde lépe (nebo naopak hůře), než ty ostatní.-já se např. tak nějak nejsem schopná pořádně učit děják nebo Aj, ale u nás je to hlavně tím, kdo to učí ;))

Lorrien

Ano, na ZŠ to byla čeština, angličtina, němčina a biologie. Na gymnáziu je to angličtina, francouzština a biologie. Ale není to nějaké extra vynikání, jen jsem z nich ještě nedostala dvojku a ani se nemusím učit. :)