Adri ..

Předmět podnikání

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jaké předměty podnikání může mít firma vyrábějící toaletní papír?

Odpovědi
klob1

papírny,
výroba papírového průmyslu..

Pepina7897

Dobrý den, pokud jde o předmět podnikání firmy vyrábějící toaletní papír, tak dle mého názoru by to mohlo zahrnovat například výrobu a distribuci hygienických potřeb, výrobu papírenských produktů, výrobu a prodej sanitárního zboží nebo velkoobchodní činnost se spotřebním zbožím. Jako majitelka eShop na míru, vím, že diverzifikace aktivit a obsáhlejší sortiment mohou pomoci lépe reagovat na měnící se poptávku a potřeby trhu. Doufám, že tahle doporučení pro vás budou užitečná.