Nela1209

Předem děkuji za odpověď

Mám jorkšírka má 10 měsíců ..je to pes ..a pokaždé ja vyjdeme ven ..tak olízne cizí psí chcanky tak se mu začne třepat jazyk a je úplně mimo vůbec mě nevnímá …nevíte proč tak reaguje? Jinak zatím moc děkuju

Nejlepší odpověď
Drap

Je to naprosto běžný jev, pokud si pes dělá co chce. Tímto sbírá pro něj důležité informace o psech kteří tudy pročli a značkovali toto místo.

Další odpovědi
briketka10

vždyť čte jen dopisy, jak já a ségra tomu říkáme a to je
úplně normální .. horší je, když se na jaře začne ten náš
vyvalovat v kočičincích na zahrádce a to ho nemůžeme
odtrhnout, někdy by nás i kousnul, jak se mu to líbí pfůj :(

anonym

jestli to náhodou není od nějaké hárající fešandy

pusinka50

Už jsem to tu řešila, mám tentýž problém s mým psem. Venčil ho syn a pes olizoval co chtěl. Pak doma chrchlá sípavým kašlem. V listopadu se syn odstěhoval a venčím ho již 5 a půl měsíce jen já. Bedlivě ho při procházce sleduju a když vidím, že si lízl, okamžitě si ho na vodítku přitáhnu až k sobě a dám mu několikrát dlaní přes čumák. Někdy jsou to takové pecky, že se divím, že mu nevyrazím zuby, To když mě moc naštve a zastaví se u chcanek a přímo mně pod nosem je líže. Zkoušel na mě leccos, postavit se ke mně zády, lízat za chodu a za běhu, vždy to vidím a jsem připravená zasáhnout. Chce to psa hlídat, mít ho na vodítku a hned reagovat.
Musím říct, že poslední dobou, když se zastaví u nějakého „zajímavého“ místa, trhnu s vodítkem a on hned jde dál, ví, že to už nesmí, takže stálý dozor se vyplatil. Doufám, že jsem to nezakřikla, protože feny začínají hárat a to zas mě bude stát každá procházka asi dost nervů