patrikkkortu

Předejakulačni tekutina

Nejsem si tim jisty, ale vypadalo to ze mam v predejakulacni tekutine krev. Je to mozny? Cim to je? Jinak moc,krev mam v poradku a byl jsem na ultrazvuku celeho bricha kvuli necemu jinymu a mam mirny zanet mocaku, ale to si nemyslim ze s tim souvisi

Odpovědi
mosoj

Pokud je to jednou , nic se neděje. Může to být prasklá žilka nebo cévka.
Říkáš že máš moč v pořádku. Jestli pak ti někdo dělal krev v moči ? V malém množství není vidět !